Sprzęt komputerowy

Kasy i drukarki fiskalne

Na pewno wielu z nas zdaje sobie sprawę, że zgodnie z obowiązującym prawem, obowiązek posiadania urządzenia fiskalnego został rozszerzony o kilka grup zawodowych. Zgodnie z przepisami każdy podmiot, którego obroty w danym roku finansowym przekroczyły 20.000 zł oraz jednostki, które prowadzą działalność gospodarczą opartą na sprzedaży towarów bądź usług na rzecz osób fizycznych muszą posiadać kasę fiskalną. Ze względu na zmianę podstawy prawnej, obowiązek ten dotyczy również lekarzy, taksówkarzy, prawników, aptekarzy itp.

Oferta drukarek i kas fiskalnych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej klasy urządzenia fiskalne: kasy oraz drukarki. W asortymencie sklepu Netland znajdują się nowoczesne kasy, które niewątpliwie pozwolą Państwu kompletnie i szczegółowo rejestrować sprzedaż towarów i usług. Urządzenia te różnią się od wspomnianych wyżej drukarek tym, iż mogą pracować samodzielnie. Drukarka fiskalna do maszyna wspierająca system sprzedaży. Na stanie posiadamy wysokiej jakości urządzenia, które pozwalają szybko i sprawnie gromadzić oraz rejestrować informacje o obrocie handlowym. Dodatkowo znajdziecie Państwo u nas nowoczesne oprogramowanie do drukarek fiskalnych, które wraz z połączeniem z komputerem pozwolą wystawiać paragony fiskalne.

Kasy fiskalne

Prezentowane przez nas kasy fiskalne doskonale sprawdzą się w przypadku sprzedaży detalicznej. Rozwiązanie te dedykowane jest zarówno do małych, średnich jak i dużych punków sprzedażowych oraz placówek handlowych. Dostępne w naszej ofercie urządzenia to wysokiej klasy sprzęt znanych i powszechnie szanowanych na całym świecie producentów. Posiadamy szeroki zakres modeli kas fiskalnych - duże, stacjonarne idealnie sprawdzą się w hipermarketach i sklepach wielkopowierzchniowych, małe, przenośne dedykowane są lekarzom, prawnikom bądź taksówkarzom.

Drukarki fiskalne

W naszym asortymencie znajdują się także różnego rodzaju drukarki fiskalne. Urządzenia te, chociaż również służą do prowadzenia sprzedaży, są znacznie bardziej zaawansowane. W tym przypadku niezbędny jest komputer PC oraz odpowiednie oprogramowanie (również dostępne w naszym sklepie). Prezentowane rozwiązanie sprawdzi się wszędzie tan, gdzie baza towarowa jest znacznie rozbudowana, a także niezbędne jest wystawianie faktur VAT. Drukarki fiskalne umożliwiają ponadto automatyczny wydruk paragonu niefiskalnego, który może wspomóc funkcjonowanie np. punktów gastronomicznych. Nie da się również ukryć, iż drukarki posiadają rozbudowany interfejs, który umożliwia np. stosowanie rabatów i promocji (np. 2 w cenie 1),  zdalny dostęp do raportów sprzedaży przez przełożonego lub dział księgowy realizowany przez Internet.

kasy fiskalne Kalisz

Urządzenie fiskalne umożliwia nam wykonywanie raportów dobowego oraz miesięcznego, a także raportów okresowego rozliczeniowego, zmianowego, wpłaty do kasy, wypłaty z kasy, stanu kasy, serwisowego, zmiany stawek PTU oraz zmiany czasu. Wybrane urządzenia pozwalają również prowadzić statystki sprzedaży, grup towarowych, a także zwrotów, form płatności, rabatów i promocji oraz kasjerów.

Pomoc w wyborze i fiskalizacji

Klientom oferujemy pomoc w doborze odpowiedniego urządzenia, fiskalizacji i szkoleń oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności z Urzędem Skarbowym.
Netland prowadzi sprzedaż wysokiej klasy urządzeń fiskalnych, w tym kas i drukarek marki Posnet, Elzab oraz Novitus.

Zobacz również:

sklep komputerowy

promocja Office 2016

leasing komputerów, leasing laptopów

Szybki kontakt

Infolinia: 62 741 22 50, 801 000 206
poniedziałek-piątek od 8:00 do 17:00

Centrala firmy:
Netland Computers
ul. Wrocławska 35, 62-800 Kalisz
tel. 62 753 48 67, e-mail: sklep@netlandcomputers.pl